biegtykocin18

III Bieg Stefana Czarnieckiego. Tykocin 28.07.2018r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Marcin SielezniewMężczyźni(40-49lat)
Uniwersytet w BiałymstokuBiałystokZapłacono
2.Grzegorz MikulskiMężczyźni(40-49lat)
Białostocka Sekta BiegaczyChoroszczZapłacono
3.Aleksandra JanickaKobiety(30-39lat)
-OlsztynZapłacono
4.Piotr BołtućMężczyźni(40-49lat)
Białystok biegaBiałystokZapłacono
5.Dariusz Marek KrólMężczyźni(50-59lat)
Aktywny RelaksWołominZapłacono
6.Tomasz SkrodzkiMężczyźni(30-39lat)
Kapitalni ŁomżaŁomżaZapłacono
7.Artur StefanowiczMężczyźni(16-29lat)
Leśna MelinaBiałystokZapłacono
8.Łukasz IliczMężczyźni(16-29lat)
Bialystok Biega TeamBiałystokZapłacono
9.Joanna Rutkowska Kobiety(30-39lat)
ŁomżaŁomżaZapłacono
10.Michał PrzychodkoMężczyźni(16-29lat)
Brak Białystok Zapłacono
11.Bartosz KuleszaMężczyźni(40-49lat)
DobreMiejsce.TOBiałystokZapłacono
12.Kinga ZujkoKobiety(16-29lat)
Białystok Zapłacono
13.Jerzy CzykwinMężczyźni(50-59lat)
Biegam Bo Lubię Bielsk PodlaskiBielsk PodlaskiZapłacono
14.Ewa BOSZKOKobiety(40-49lat)
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś KościelnaZapłacono
15.Artur HanusewiczMężczyźni(40-49lat)
DzikiRyj TeamBiałystokZapłacono
16.Marta PasekKobiety(40-49lat)
-StelmachowoZapłacono
17.Magdalena OstapowiczKobiety(30-39lat)
3T RunnersWasilkówZapłacono
18.Ireneusz BrzozowskiMężczyźni(30-39lat)
Wysokie MazowieckieZapłacono
19.Roman LeszczyńskiMężczyźni(60-69lat)
so-biebie-gamOstrołękaZapłacono
20.Katarzyna SokólskaKobiety(30-39lat)
Outdoor TrainingDobrzyniewo DużeZapłacono
21.Ewa SkrodzkaKobiety(30-39lat)
Kapitalni ŁomżaKatowiceZapłacono
22.Karol RyszkaMężczyźni(30-39lat)
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMKatowiceZapłacono
23.Grzegorz WasielewskiMężczyźni(16-29lat)
PGB Sportowa PaczkaBrańskZapłacono
24.Łukasz LINDEBNYMężczyźni(30-39lat)
brakBiałystok
25.Marcin PastuszakMężczyźni(30-39lat)
BrakBiałystokZapłacono
26.Krzysztof GrądzkiMężczyźni(60-69lat)
Biegam bo lubięBiałystokZapłacono
27.Rafał PawlukMężczyźni(40-49lat)
FHU RAVKrakówZapłacono
28.Michał DzienisikMężczyźni(16-29lat)
brakGrabówkaZapłacono
29.Krzysztof FabiszewskiMężczyźni(40-49lat)
Biegamy dla ZdrowiaŁomżaZapłacono
30.Andrzej BoguskiMężczyźni(40-49lat)
Grupa Biegowa ZwycięzcaŁapyZapłacono
31.Anna GumowskaKobiety(50-59lat)
ŁapyŁapyZapłacono
32.DARIUSZ GUMOWSKIMężczyźni(50-59lat)
ŁapyŁapyZapłacono
33.Katarzyna ŻarskaKobiety(30-39lat)
Białystok
34.Piotr ChołodowskiMężczyźni(40-49lat)
3T RunnersBiałystokZapłacono
35.Piotr SzubzdaMężczyźni(40-49lat)
Moto Agro TeamPonikła gm. Dobrzyniewo DużeZapłacono
36.DARIUSZ JACHNAMężczyźni(40-49lat)
20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABartoszyceZapłacono
37.Agata BancerekKobiety(16-29lat)
BRAKBiałystokZapłacono
38.Marian DomuratMężczyźni(30-39lat)
EntuzjaściRuchuOlmontyZapłacono
39.Dariusz BrzezińskiMężczyźni(50-59lat)
brakPłońskZapłacono
40.DANIEL DziemianMężczyźni(30-39lat)
BiałystokBiałystokZapłacono
41.Paweł BraczkoMężczyźni(50-59lat)
brakndZapłacono
42.Michał BartoszukMężczyźni(16-29lat)
Stare HołowczyceSarnakiZapłacono
43.Dariusz WieremiejukMężczyźni(40-49lat)
KGBBiałystokZapłacono
44.Michał SzymańskiMężczyźni(30-39lat)
Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
45.Edyta BorucińskaKobiety(30-39lat)
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś Kościelna
46.Dariusz GrabalaMężczyźni(40-49lat)
Biegostok BiałystokZapłacono
47.Rafał StankowskiMężczyźni(30-39lat)
SzuramsobieOżarow MazowieckiZapłacono
48.TADEUSZ KORSAKOWSKIMężczyźni(50-59lat)
Bieg Wśród Krasnych PólKrasnopolZapłacono
49.Stanisław KoziejkoMężczyźni(50-59lat)
Biegam dla JustysibiałystokZapłacono
50.Krzysztof SkoweraMężczyźni(30-39lat)
Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
51.Marcin Truszkowski Mężczyźni(30-39lat)
OSM PIĄTNICA Łomża
52.Krystian Kochański Mężczyźni(16-29lat)
Human Białystok BiałystokZapłacono
53.Genowefa LangeKobiety(40-49lat)
Juvena BełchatówBełchatów
54.DOROTA TracikowskaKobiety(40-49lat)
GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCAŁAPYZapłacono
55.MAREK JASIONOWSKIMężczyźni(40-49lat)
3T RunnersBIAŁYSTOKZapłacono
56.Arkadiusz RamotowskiMężczyźni(40-49lat)
Nadaktywni BiałystokChoroszczZapłacono
57.Tomasz IgnaczukMężczyźni(30-39lat)
TataBiegaZambrów Zapłacono
58.Elwira PieńkowskaKobiety(30-39lat)
OSTRÓW BIEGAWąsewoZapłacono
59.Marcin KalinowskiMężczyźni(30-39lat)
AmatorWasilkowZapłacono
60.Wiktoria MoczydłowskaKobiety(16-29lat)
-ZasciankiZapłacono
61.TOMASZ BAŁDANMężczyźni(30-39lat)
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAKosmaty Borek
62.TOMASZ MRÓZMężczyźni(40-49lat)
Bez klubuBarszczewoZapłacono
63.Krzysztof CzajkowskiMężczyźni(40-49lat)
brakBiałystokZapłacono
64.MAREK MOCZYDŁOWSKIMężczyźni(40-49lat)
NadaktywniZasciankiZapłacono
65.Emil ZubrzyckiMężczyźni(30-39lat)
brakTykocinZapłacono
66.ANNA ZAJKOWSKAKobiety(40-49lat)
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAZapłacono
67.Paulina GiczanKobiety(30-39lat)
Poznań Poznań Zapłacono
68.Paweł ChrostowskiMężczyźni(16-29lat)
PoznańPoznańZapłacono
69.Ryszard RopiakMężczyźni(70+)
KURPIE MyszyniecMyszyniecZapłacono
70.Joanna KordekKobiety(30-39lat)
brakBiałystokZapłacono
71.Sławomir MąkaMężczyźni(50-59lat)
Starglass Team OstrołękaOstrołękaZapłacono
72.Wiesława Grala-MąkaKobiety(40-49lat)
Starglass Team OstrołękaOstrołękaZapłacono
73.Katarzyna RutkowskaKobiety(30-39lat)
ATP AugustówAugustówZapłacono
74.Justyna Sienkiewicz Kobiety(30-39lat)
Sokólska grupa biegowa Sokółka
75.Paweł TokarewiczMężczyźni(30-39lat)
Sokólska grupa biegowaSokółkaZapłacono
76.Marek MarciszewskiMężczyźni(30-39lat)
KRYMAR BiałystokWasilkówZapłacono
77.Bogdan TarkowskiMężczyźni(30-39lat)
Ciechanowiec TeamCiechanowiecZapłacono
78.Małgorzata KlimiukKobiety(30-39lat)
Białystok Biega TeamBiałystokZapłacono
79.MIROSLAW GRABOWICZMężczyźni(50-59lat)
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAZapłacono
80.Bartłomiej JędrychowskiMężczyźni(30-39lat)
Kudowa-ZdrójZapłacono
81.KRZYSZTOF GAJEWSKIMężczyźni(30-39lat)
BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBiałystokZapłacono
82.ŁUKASZ RUMINOWICZMężczyźni(16-29lat)
BiałystokZapłacono
83.Marcin MatejczykMężczyźni(40-49lat)
3T RunnersLewickieZapłacono
84.Andrzej GodlewskiMężczyźni(30-39lat)
Biegamy dla ZdrowiaBorawskieZapłacono
85.Sylwester SteuerMężczyźni(30-39lat)
BB TeamBiałystok
86.Jakub SzulcMężczyźni(16-29lat)
PaintRunSuwałki
87.Edward MuzykMężczyźni(70+)
Biegamy dla ZdrowiaMały Płock Zapłacono
88.Tomasz TyszkaMężczyźni(40-49lat)
18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYBialystokZapłacono
89.Jadwiga RudnickaKobiety(50-59lat)
Pędzący po nocyBiałystokZapłacono
90.Anna Deoniziak-Świderska Kobiety(30-39lat)
KGBBiałystok
91.Michał ZaprzałkaMężczyźni(40-49lat)
NadaktywniBiałystokZapłacono
92.Hubert MilewskiMężczyźni(40-49lat)
Team BiałystokZaściankiZapłacono
93.Małgorzata JarmołowiczKobiety(40-49lat)
.BiałystokZapłacono
94.Jarosław Pawelczyk Mężczyźni(30-39lat)
ORANGE POLSKAWarszawa Zapłacono
95.Edyta TekieńKobiety(30-39lat)
Front WschodnigrabówkaZapłacono
96.Marta LulewiczKobiety(16-29lat)
brakBiałystokZapłacono
97.Agnieszka Oksztul Kobiety(16-29lat)
Białystok BiałystokZapłacono
98.Darek SOKOŁOWSKIMężczyźni(40-49lat)
AZS WarszawaWarszawaZapłacono
99.Grzegorz MikołajczykMężczyźni(30-39lat)
BiałystokZapłacono
100.Wojciech WalesieniukMężczyźni(16-29lat)
Kruszyn
101.TOMASZ SADOWSKIMężczyźni(30-39lat)
brakbiałystokZapłacono
102.MICHAŁ ANDRUSZKIEWICZMężczyźni(30-39lat)
BrakBiałystokZapłacono
103.Agata MrózKobiety(40-49lat)
brakBiałystokZapłacono
104.Józek AndrejczukMężczyźni(40-49lat)
Biegam bo Lubię BiałystokPorosłyZapłacono
105.Andrzej LeończukMężczyźni(16-29lat)
PodlasieBIAŁYSTOKZapłacono
106.Jarosław Pawelczyk Mężczyźni(30-39lat)
Biegam na Tarchominie Warszawa
107.Ewa WysockaKobiety(16-29lat)
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna BiałostockaZapłacono
108.Beata BreczkoKobiety(30-39lat)
Sokólska Grupa BiegowaSokółka Zapłacono
109.Grzegorz LaskowskiMężczyźni(16-29lat)
OSM PiatnicaJanczewoZapłacono
110.Adam NowickiMężczyźni(40-49lat)
biegostokBiałystokZapłacono
111.Andrzej SadowskiMężczyźni(40-49lat)
WATAHA BIAŁYSTOKBiałystokZapłacono
112.Mariusz PozdrawiamMężczyźni(60-69lat)
Biegamy dla ZdrowiaŁomżaZapłacono
113.Wojtek PotapoMężczyźni(40-49lat)
KlubBiałystokZapłacono
114.Aniela Żukowska Kobiety(30-39lat)
Outdoor Training Białystok
115.Jacek BajorekMężczyźni(40-49lat)
IZBI KonsultingWyszków
116.Aleksandra ZinówkoKobiety(40-49lat)
Milsport Blu TeamBiałystok
117.Urszula WardzińskaKobiety(40-49lat)
Huzar TaekwondoBiałystok
118.Krzysztof KliberMężczyźni(30-39lat)
DobreMiejsce.TOIgnatki-OsiedleZapłacono
119.Agnieszka KoziakKobiety(30-39lat)
Czerwone TwarzeKleosin
120.Patrycja PietrowskaKobiety(16-29lat)
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKACzarna BiałostockaZapłacono
121.MARLENA OSTROWSKAKobiety(16-29lat)
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna BiałostockaZapłacono
122.Katarzyna SobolewskaKobiety(30-39lat)
Radio BiałystokBiałystokZapłacono
123.Małgorzata HubbellKobiety(40-49lat)
Biegam... Choroszcz
124.Dariusz JankowskiKobiety(16-29lat)
Orzeł tykocinTykocinZapłacono
125.Aga LENARTOWICZKobiety(30-39lat)
KGBZabłudówZapłacono
126.IWONA WALASEKKobiety(30-39lat)
brakBIAŁYSTOKZapłacono
127.ROBERT ZINIEWICZMężczyźni(30-39lat)
ROBCARTykocinZapłacono
128.Krzysztof ŁapińskiMężczyźni(40-49lat)
BBLŁapyZapłacono
129.Ewa ŻukowskaKobiety(40-49lat)
CHEMALL TEAM GRAJEWOZapłacono
130.Piotr LisiakMężczyźni(30-39lat)
jest progressBiałystokZapłacono
131.Krzysztof SzewelukMężczyźni(30-39lat)
Auto-LuxBiałystokZapłacono
132.Agnieszka RynkowskaKobiety(30-39lat)
BrakBiałystokZapłacono
133.Mariusz DawidekMężczyźni(30-39lat)
BiegoStokBiałyatokZapłacono
134.Jan OpałkaMężczyźni(60-69lat)
KB im.P.SękowskiegoPłońsk
135.Bartosz KonowalskiMężczyźni(40-49lat)
Biegam Bo Lubię OstrołękaOstrołękaZapłacono
136.Wojciech KrukMężczyźni(30-39lat)
brakRadziejeZapłacono
137.Natalia RosickaKobiety(30-39lat)
VEGE RUNNERSPARISZapłacono
138.Dawid FrejtagMężczyźni(30-39lat)
GiżyckoZapłacono
139.Dariusz TracikowskiMężczyźni(40-49lat)
GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCAŁAPYZapłacono
140.PIOTR BroniszewskiMężczyźni(50-59lat)
BialystokZapłacono
141.MARTA ZAJKOWSKAKobiety(30-39lat)
niezrzeszonyBIAŁYSTOKZapłacono
142.Anna JakubowskaKobiety(40-49lat)
niezrzeszonyNowinkaZapłacono
143.Wiesław JakubowskiMężczyźni(50-59lat)
niezrzeszonyNowinkaZapłacono
144.Paweł MiniukMężczyźni(16-29lat)
Palę WrotkiBiałystokZapłacono
145.Wojciech PrzeklasaMężczyźni(50-59lat)
www.rowerempopodlasiu.plKleosinZapłacono
146.Izabela BarwickaKobiety(16-29lat)
-SuwałkiZapłacono
147.Sebastian GórskiMężczyźni(16-29lat)
III LO BrodnicaKarbowo
148.ADAM ZACHOWICZMężczyźni(40-49lat)
BIALYSTOKBialystokZapłacono
149.MICHAŁ BIELSKIMężczyźni(30-39lat)
BIAŁYSTOKZapłacono
150.MARCIN GARBOWSKIMężczyźni(40-49lat)
Chemall TeambiałystokZapłacono
151.IRENEUSZ OSTASZEWSKIMężczyźni(40-49lat)
BEZ KLUBUBIAŁYSTOKZapłacono
152.Dorota LimanKobiety(40-49lat)
Białystok biegaBiałystokZapłacono
153.Jerzy OKUROWSKIMężczyźni(70+)
SupraślSupraślZapłacono
154.Joanna GrochowskaKobiety(30-39lat)
BIegostokBiałystokZapłacono
155.ELŻBIETA PAWEŁKOKobiety(40-49lat)
NiezrzeszonaBiałystokZapłacono
156.Kamil WasilewskiMężczyźni(16-29lat)
Husaria Race TeamGródekZapłacono
157.Dominika WysockaKobiety(16-29lat)
Husaria Race TeamBiałystokZapłacono
158.SEBASTIAN KOŁODZIEJCZYKMężczyźni(16-29lat)
DZIKI RYJ TEAM PODLASIE ŁomżaZapłacono
159.Barbara PawełkoKobiety(40-49lat)
Biegam dla siebieSuwałkiZapłacono
160.Krzysztof LenczewskiMężczyźni(30-39lat)
Biegam bo kocham ten stanKleosinZapłacono
161.Henryk DankiewiczMężczyźni(50-59lat)
Biegamy dla ZdrowiaBiałystokZapłacono
162.ANDRZEJ SZEWCZAKMężczyźni(50-59lat)
MASTERS BIAŁYSTOKPajewoZapłacono
163.Dorota SiudekKobiety(40-49lat)
Axel TotuńToruńZapłacono
164.Ryszard SiudekMężczyźni(16-29lat)
Axel TotuńToruńZapłacono
165.Mariusz SiudekMężczyźni(40-49lat)
Axel TotuńToruńZapłacono
166.Dorota SiemieniukKobiety(30-39lat)
Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
167.Krzysztof RydzewskiMężczyźni(40-49lat)
Białostocki Klub Oyama KarateKlepaczeZapłacono
168.Dawid PiszczatowskiMężczyźni(16-29lat)
PolskaŁapyZapłacono
169.Anna DołęgaKobiety(30-39lat)
Honey Stinger RunnersBiałystok Zapłacono
170.ANNA BOGDANOWICZKobiety(40-49lat)
KGBTYKOCINZapłacono
171.Jolanta ChrustowiczKobiety(50-59lat)
nie jestem zrzeszona w żadnym klubiełapyZapłacono
172.ANNA KICIŃSKAKobiety(50-59lat)
niezrzeszonaJózefosławZapłacono
173.Paweł SzachowiczMężczyźni(40-49lat)
brakBiałystokZapłacono
174.Mariusz KołodziejczykMężczyźni(40-49lat)
Ostrów MazOstrów MazowieckaZapłacono
175.Dembowski MariuszMężczyźni(30-39lat)
H+H PolskaLidzbarkZapłacono
176.Marta KołodziejczykKobiety(40-49lat)
OSTRÓW BIEGAOstrów MazowieckaZapłacono
177.Damian Wnorowski Mężczyźni(16-29lat)
Podlasie Białystok Tykocin
178.Piotr KondraciukMężczyźni(40-49lat)
Białystok Biega TeamBiałystokZapłacono
179.Łukasz GrodzkiMężczyźni(30-39lat)
3T RunnersŁapyZapłacono
180.Andrzej DĘBSKIMężczyźni(40-49lat)
niezrzeszonyBIAŁYSTOKZapłacono
181.Marek KozłowskiMężczyźni(50-59lat)
Zawsze Gotowi Zawsze BliskoBiałystok
182.MAŁGORZATA PÓŁTORAKKobiety(30-39lat)
BiałystokBiałystokZapłacono
183.Tomasz MakałusMężczyźni(40-49lat)
KORONA NIERUCHOMOŚCIBiałystokZapłacono
184.Piotr ZubrzyckiMężczyźni(30-39lat)
TykocinTykocinZapłacono
185.ARKADIUSZ ŻUREKMężczyźni(30-39lat)
BiałystokBiałystokZapłacono
186.Joanna ŁuszczKobiety(50-59lat)
Biegam Bo LubięBiałystokZapłacono
187.Krzysztof SieczkowskiMężczyźni(30-39lat)
Pedzacy po nocyBiałystok
188.MARCEL MURZYNMężczyźni(16-29lat)
MOKS BIAŁYSTOK BIAŁYSTOKZapłacono
189.Piotr KoziołMężczyźni(30-39lat)
Krótka piłkaBiałystokZapłacono
190.Krzysztof CzajkowskiMężczyźni(30-39lat)
-Jasionówka
191.Bartosz SokółMężczyźni(16-29lat)
FALCONBiałystokZapłacono
192.Paulina ŁapińskaKobiety(16-29lat)
brakŁapyZapłacono
193.PRZEMYSŁAW SokółMężczyźni(16-29lat)
FALCONBiałystokZapłacono
194.Jacek MorawskiMężczyźni(40-49lat)
Morawski TeamBiałystok
195.ANNA NIEWIAROWSKAKobiety(40-49lat)
CIECHANOWIECCIECHANOWIECZapłacono
196.Mariusz Jacek KamionowskiMężczyźni(50-59lat)
MORSY OstrołękaOstrołękaZapłacono
197.Karol KurzynaMężczyźni(16-29lat)
Orzeł TykocinTykocinZapłacono
198.Sylwester NorwaMężczyźni(40-49lat)
JET SETPatkówZapłacono